Y40453K92000B0W
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y40453K92000B0W
JLCPCB Part #
C4073183
Package
0505
Description
-55℃~+150℃ 3.92kΩ 50mW ±0.1% ±2ppm/℃ 0505 Chip Resistor - Surface Mount