Y0062500R000D9L
MFR.Part #
Y0062500R000D9L
JLCPCB Part #
C1465203
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 500Ω 600mW ±0.5% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS