RN73H1ETTP75R9B10
MFR.Part #
RN73H1ETTP75R9B10
JLCPCB Part #
C2554658
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 75.9Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS