Y08756K19000F0L
MFR.Part #
Y08756K19000F0L
JLCPCB Part #
C1462640
Package
Plugin
Description
-65℃~+150℃ 300mW 6.19kΩ ±1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors