CRCW04023K92FKTD
MFR.Part #
CRCW04023K92FKTD
JLCPCB Part #
C1854717
Description
-55℃~+155℃ 3.92kΩ 62.5mW 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount