TNPU06031K18BZEN00
MFR.Part #
TNPU06031K18BZEN00
JLCPCB Part #
C4345567
Description
-55℃~+125℃ 1.18kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS