CRCW0402300RJNED
MFR.Part #
CRCW0402300RJNED
JLCPCB Part #
C482143
Description
-55℃~+155℃ 300Ω 62.5mW 75V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS