BFC238564822
MFR.Part #
BFC238564822
JLCPCB Part #
C3802066
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+110℃ 700V、2kV 8.2nF ±5% Plugin,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS