RN70D3104FR36
MFR.Part #
RN70D3104FR36
JLCPCB Part #
C3509488
Description
-65℃~+175℃ 3.1MΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors