CRCW04022K40JNTE
MFR.Part #
CRCW04022K40JNTE
JLCPCB Part #
C3969754
Description
-55℃~+155℃ 2.4kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount