RNC50H1023BSRE8
MFR.Part #
RNC50H1023BSRE8
JLCPCB Part #
C3356392
Description
-65℃~+175℃ 100mW 102kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors