36DE453G075CF2A
MFR.Part #
36DE453G075CF2A
JLCPCB Part #
C1619924
Package
Bolt
Description
-10%~+75% -40℃~+95℃ 1000hrs@85℃ 28.6mm 45000uF 75V 螺栓 Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS