RN65C37R4FRE6
MFR.Part #
RN65C37R4FRE6
JLCPCB Part #
C1788864
Description
-65℃~+175℃ 37.4Ω 500mW Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors