CRCW040227R0JNED
MFR.Part #
CRCW040227R0JNED
JLCPCB Part #
C482123
Description
-55℃~+155℃ 27Ω 63mW 75V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS