109D156X9030C2
MFR.Part #
109D156X9030C2
JLCPCB Part #
C1652082
Package
Plugin,D5.6xL15.4mm
Description
-55℃~+125℃ 15uF 30V 8Ω ±10% 插件,D5.6xL15.4mm Tantalum Capacitors