CRCW0402274RFKTD
MFR.Part #
CRCW0402274RFKTD
JLCPCB Part #
C4356065
Description
-55℃~+155℃ 274Ω 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount