RNX075470KFKWF
MFR.Part #
RNX075470KFKWF
JLCPCB Part #
C1828162
Description
-55℃~+225℃ 2W 470kΩ Metal Oxide Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.6xL20.1mm Through Hole Resistors ROHS