CRCW040222R1FKTE
MFR.Part #
CRCW040222R1FKTE
JLCPCB Part #
C3978856
Description
-55℃~+155℃ 22.1Ω 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount