RN55C2872BBSL
MFR.Part #
RN55C2872BBSL
JLCPCB Part #
C1432392
Description
-65℃~+175℃ 125mW 28.7kΩ Metal Film Resistors ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors