RC-02K68R1FT
MFR.Part #
RC-02K68R1FT
JLCPCB Part #
C47119016
Description
62.5mW 68.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS