CRCW04021R78FKTD
MFR.Part #
CRCW04021R78FKTD
JLCPCB Part #
C4072408
Description
-55℃~+155℃ 1.78Ω 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount