BFC237514183
MFR.Part #
BFC237514183
JLCPCB Part #
C5953206
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 18nF 300V、630V ±5% Plugin,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS