CMB02070X5609GB200
MFR.Part #
CMB02070X5609GB200
JLCPCB Part #
C2083617
Description
-55℃~+155℃ 1W 500V 56Ω Carbon Film Resistor ±2% 0207 Chip Resistor - Surface Mount ROHS