RNC55H1960BRRE865
MFR.Part #
RNC55H1960BRRE865
JLCPCB Part #
C3415183
Description
-65℃~+175℃ 125mW 196Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors