CRCW0402182RFKTE
MFR.Part #
CRCW0402182RFKTE
JLCPCB Part #
C4140174
Description
-55℃~+155℃ 182Ω 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount