CRCW0402182KFKTD
MFR.Part #
CRCW0402182KFKTD
JLCPCB Part #
C3941494
Description
-55℃~+155℃ 182kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount