CRCW040215R8FKTD
MFR.Part #
CRCW040215R8FKTD
JLCPCB Part #
C4186732
Description
-55℃~+155℃ 15.8Ω 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount