TNPU080540K2AZEN00
MFR.Part #
TNPU080540K2AZEN00
JLCPCB Part #
C4078325
Description
-55℃~+125℃ 125mW 40.2kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS