CRCW0201392RFKED
MFR.Part #
CRCW0201392RFKED
JLCPCB Part #
C4169691
Package
0201
Description
-55℃~+155℃ 392Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS