CRCW0201301KFKED
MFR.Part #
CRCW0201301KFKED
JLCPCB Part #
C4238690
Package
0201
Description
-55℃~+155℃ 301kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS