RLR05C1431FRRE6
MFR.Part #
RLR05C1431FRRE6
JLCPCB Part #
C3508684
Description
-65℃~+150℃ 1.43kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors