RN60C1621FRSL
MFR.Part #
RN60C1621FRSL
JLCPCB Part #
C3419217
Description
-65℃~+175℃ 1.62kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors