RN60D7873FRE6
MFR.Part #
RN60D7873FRE6
JLCPCB Part #
C3463913
Description
-65℃~+175℃ 250mW 787kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors