CRCW01004K75FREL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CRCW01004K75FREL
JLCPCB Part #
C2086620
Package
01005
Description
-55℃~+125℃ 15V 31mW 4.75kΩ Thick Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS