CPW1547R00JE14
MFR.Part #
CPW1547R00JE14
JLCPCB Part #
C1496059
Description
-65℃~+275℃ 15W 47Ω Wirewound Resistor ±30ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS