CPW106K800GE14
MFR.Part #
CPW106K800GE14
JLCPCB Part #
C1497176
Description
-65℃~+275℃ 10W 6.8kΩ Wirewound Resistor ±2% ±30ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS