CPW106K800GB14
MFR.Part #
CPW106K800GB14
JLCPCB Part #
C1497177
Description
-65℃~+275℃ 10W 6.8kΩ Wirewound Resistor ±2% ±30ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors