SA78AHE3/73
MFR.Part #
SA78AHE3/73
JLCPCB Part #
C1666391
Description
-55℃~+175℃ 126V 1uA 4A@10/1000us 500W@10/1000us 78V 95.8V TVS Unidirectional DO-15(DO-204AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS