CPW102K700JB14
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CPW102K700JB14
JLCPCB Part #
C1494240
Package
Plugin
Description
-65℃~+275℃ 10W 2.7kΩ Wirewound Resistor ±30ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors