BZM55B3V6-TR
MFR.Part #
BZM55B3V6-TR
JLCPCB Part #
C3734980
Package
SOD-80
Description
1 Independent 2uA@1V 3.52V~3.68V 3.6V 500mW 600Ω 90Ω SOD-80 Zener Diodes ROHS