CPW1020R00KE143
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CPW1020R00KE143
JLCPCB Part #
C3487088
Package
Plugin
Description
-65℃~+275℃ 10W 20Ω Wirewound Resistor ±10% ±30ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS