CPW1025K00KE143
MFR.Part #
CPW1025K00KE143
JLCPCB Part #
C1494279
Description
-65℃~+275℃ 10W 25kΩ Wirewound Resistor ±10% ±30ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS