H81K91BZA
MFR.Part #
H81K91BZA
JLCPCB Part #
C1406333
Description
-55℃~+155℃ 1.91kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS