CPW055K600JE143
MFR.Part #
CPW055K600JE143
JLCPCB Part #
C1480016
Description
-65℃~+275℃ 5.6kΩ 5W Wirewound Resistor ±30ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS