Y14455K60000T0L
MFR.Part #
Y14455K60000T0L
JLCPCB Part #
C1481125
Description
-55℃~+125℃ 5.6kΩ 600mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors