CPW055K600JE14
MFR.Part #
CPW055K600JE14
JLCPCB Part #
C1479914
Description
-65℃~+275℃ 5.6kΩ 5W Wirewound Resistor ±30ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS