Y0062150R200T9L
MFR.Part #
Y0062150R200T9L
JLCPCB Part #
C1482576
Description
-55℃~+125℃ 150.2Ω 600mW ±0.01% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS