CPW05220R0KE143
MFR.Part #
CPW05220R0KE143
JLCPCB Part #
C1480195
Description
-65℃~+275℃ 220Ω 5W Wirewound Resistor ±10% ±30ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS