H81K33BYA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H81K33BYA
JLCPCB Part #
C1408608
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 1.33kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS