CPW035K600KE14
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CPW035K600KE14
JLCPCB Part #
C1480271
Package
Plugin
Description
3W 5.6kΩ Wirewound Resistor ±10% ±30ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS